ŠK Val Koper
Novice
• Šahovski klub Val - Koper • Club scacchistico Val - Capodistria • Koper, 23.01.2019  domov - na začetno stran kontakti - pošlji vprašanje      
Januar - 2019
NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Glavna izbira
Izbrano za vas
Sponzorji in donatorji
Koristne povezave
Statistika strani
Skupaj objav 845
Skupaj ogledov 593537 strani
Oddano glasov 332

Skupaj 1325821 prikazov
Skupaj obiskov
Online 7 obiskovalcev
free counters
Postanite donator
Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!

Koledar prireditev - Januar - 2019
nedeljaponedeljektoreksredačetrtekpeteksobota
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

23.01.2019 11:17:52

Obalne kvalifikacije v šahu za mladinsko DP v standardnem šahu

Lucija, 18.01.2019


Andrej Žnidarčič (Šahovski utrip):
V Luciji so bile izpeljane obalne kvalifikacije za mladinski DP v standardnem šahu. Nastopilo je 13 mladih iz štirih klubov .

Med fanti do 14 let je zmagal Simon Bradač (Rimex), med fanti do 12 let Žiga Smolej (Rimex) in med fanti do 10 let Jernej Kozlovič (Val-Koper).

REZULTATI


Ocena:  Ogledov: 0  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 23.01.2019 11:17:52

24.12.2018 10:23:25

Obvestilo!


Sredin Val v Kopru na praznična dneva, 26. decembra in 2. januarja ,
ODPADE!


V klubskih prostorih na Gortanovem trgu 15 se ponovno dobimo v sredo, 9. januarja .

Vabljeni!


Ervin Pregelj




Ocena:  Ogledov: 10  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 24.12.2018 10:23:25

23.12.2018 15:17:34

Osnovnošolsko posamično prvenstvo obalne regije v šahu za šol. leto. 2018/19

Lucija, 15.12.2018





Na osnovnošolskem posamičnem prventvu obalne regije v šahu za šol. leto 2018/19 je v skupini starejših fantov sodelovalo 9 igralcev , v združeni skupini mlajših fantov in deklet pa 21 igralev in igralk .

UVRŠČENI NA DRŽAVNO PRVENSTVO:

St. fantje:

1. Paukovič Mihajlo , SE Dante Alighieri Isola
2. Tepič Milan , OŠ Koper
3. Kranjc Martin , OŠ V. Šmuc Izola

Ml.fantje

1. Kozlovič Jernej , OŠ Koper
2. Averyanov Nikita , OŠV Ankaran
3. Ludvik Vid , OŠ Livade Izola

Ml.dekleta

1. Lazareva Yelizaveta , SE Dante Alighieri Isola
2. Tuljak Paulina , OŠ Livade Izola

Državno prvenstvo bo januarja 2019. Točen termin in lokacija naknadno.

.

REZULTATI

Ocena:  Ogledov: 21  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 23.12.2018 15:17:34

24.10.2018 22:49:19

3. turnir ciklusa Val

3. turnir ciklusa Val

 Preberi več...

11.10.2018 13:49:45

Turnir generacij

Turnir generacij (Ankaran, 12.12.2018)

 Preberi več...

01.10.2018 10:48:25

1. obalni turnir (OŠ Koper)

Na prvem turnirju osnovnošolcev, ki poteka enkrat mesečno na OŠ Koper, je sodelovalo 12 igralcev, zmagal pa je [b]Jernej Kozlovič[/b]

 Preberi več...


Stran: 1 2 3

Najdi na strani
Naši donatorji in sponzorji


























TOP SLO 100