Skupaj obiskov
Online 1 obiskovalec
free counters
Postanite donator
Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!

Koledar prireditev - November - 2019
nedeljaponedeljektoreksredačetrtekpeteksobota
 1 2

08.11.2019 10:56:12

8. TURNIR CIKLUSA VAL 2019

Koper, 6.11.2019

Na osmem turnirju v pospešenem šahu iz ciklusa Val je sodelovalo 7 igralcev, zmagal pa je Enej Starc .

8. turnir Val - REZULTATI (sahist.si)

Ocena:  Ogledov: 5  Zapisal: Damjan Japelj, dodano: 08.11.2019 10:56:12
  5 najvišja ocena!Domov...

29.10.2019 08:01:10

6. TURNIR CIKLUSA VAL 2019

Koper, 23.10.2019

Na šestem turnirju v pospešenem šahu iz ciklusa Val je sodelovalo 7 igralcev, zmagal pa je Andrej Ivanovič , pred Enejem Starcem in Ervinom Pregljem .

4. turnir ciklusa sredinega Val - 09.05.2019 09:43:48
oprski šahisti so pripravili redni Sredin Val. Udeležilo se ga je 8 igralcev. Zmagal je Andrej Žnidarčič pred Asimom Selimovićem in Simonom Kermo.
Kras Open 2019 - 08.05.2019 11:06:55
V Gropadi nad Trstom se je zaključil 14. Kraški turnir. Po petih bojevitih krogih je na vrhu končala četverica s po štirimi točkami. Najboljše dodatne kriterije je imel v Trstu živeči iranski šahist Ardeshir Sepehrkhoui, sledijo mu član Pirana Giovanni Marchesich ter člana Vala Kopra Filip Matijević in Andrej Ivanovič. Pet primorskih igralcev je turnir sklenilo v drugi zasledovalni skupini s po tremi točkami. B-turnir je dobil nadarjeni koprski šahist Jernej Kozlovič. Odličen je bil tudi Postojnčan Tim Hočevar, ki je končal na tretji 'stopnički'.
Kvalifikacije za ekipno OŠ prvenstvo - 05.03.2019 12:25:08
Koprsko šahovsko društvo vabi v soboto, 9. marca, vse mlade ljubitelje šaha na obalno ekipno osnovnošolsko prvenstvo. Pravico do udeležbe imajo osnovnošolci in osnovnošolke iz občin: Koper, Izola, Piran, Ankaran, Sežana, Divača, Hrpelje-Kozina in Komen. Pri fantih so ekipe 4-članske, pri puncah 3-članske. Obalna prvaka v starejši konkurenci se uvrstita na državno prvenstvo, ki bo 16. marca v Kranju.